> _

 

 

Sparta Siber Güvenlik, dünyanın lider eğitim kuruluşu Offensive Security’nin akredite eğitim merkezidir.


Sızma Testi Eğitimleri

Offensive Security sektörün en çok talep edilen profesyonel sertifikası OSCP’yi veren kuruluştur. PEN-100, PEN-200 ve PEN-300 eğitimleriyle sızma testi becerilerinizi en üst seviyeye taşıyın.

İncele
Web Uygulama Güvenliği

Web uygulamalarında bulunan güvenlik açıklarını tespit etmek ve özel saldırılar geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey burada. WEB-100, WEB-200 ve WEB-300 eğitimleriyle web uygulama güvenliği konusunda uzmanlaşın.

İncele
Bulut Bilişim Güvenliği

Artan bulut bilişim kullanımı, burayı önemli bir saldırı vektörü haline getirmiştir. Günümüz siber güvenlik uzmanlarının bulut altyapılarının güvenliğini sağlaması bu nedenle çok önemlidir. CLD-100 eğitimi ile bulut ortamlarındaki güvenlik açıklarını tespit ve istismar etmeyi öğrenin.

İncele
İstismar Geliştirme

Güvenlik açıklarından faydalanarak hedef sistemi ele geçirmek için özel istismar kodları geliştirmeniz gerekir. EXP-100, EXP-301 ve EXP-312 eğitimleriyle Linux, Windows ve MACOS ortamları için istismar geliştirin.

İncele
Güvenlik Operasyonları

Güvenlik operasyonları veya SOC birimlerinin güncel saldırıları tespit etmek için özel becerilere sahip olması önemlidir. SOC-100 ve SOC-200 eğitimleri ile siber güvenlik kariyerinizdeki bir sonraki adımı güvenle atın.

İncele
_
BİZE ULAŞIN