> _

Tactical 120 Sızma Testi

 

Siber saldırganlar ve zararlı yazılımların genellikle ilk 5 gün içinde yayıldığı ve veri ihlallerinin gerçekleştiği bilinmektedir. Bu kritik zaman diliminde kuruluşunuzun siber savunmasını en üst düzeye çıkarmak için gereken adımları bilmek ve hızlıca uygulamak oldukça hayati önem taşır. İşte tam da bu noktada "Tactical 120" sızma testleri devreye giriyor.

"Tactical 120" sızma testleri, en kritik 120 saatlik zaman diliminin simüle edildiği özel bir çalışma metodudur. Bu titiz çalışma sonucunda, kuruluşunuzun güvenlik açısından en hassas olan süreçleri ve altyapı noktaları değerlendirilir. Saldırıya en yatkın olduğunuz alanlar tespit edilir ve savunma mekanizmalarınızın ne kadar etkili olduğunu test ederiz.

Çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde, "Tactical 120" sızma testi sonrasında sizin için özelleştirilmiş bir yol haritası sunarız. Bu yol haritasında, güvenlik açıklarını kapatarak siber saldırılara karşı daha dirençli hale gelmeniz için yapılması gereken adımlar belirtilir. Ayrıca, güvenlik süreçlerinizin ve politikalarınızın daha etkili hale getirilmesi için öneriler sunarız.

Kuruluşunuzun güvenliğini en üst seviyeye taşımak ve saldırılara karşı bir adım önde olmak için sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.


 


Size En Uygun Sızma Testi Hizmetini Birlikte Seçelim
24 SAAT Saldırıların ilk erişim vektörleri simüle edilir. Kuruluşun ilk erişim izlerini tespit etme ve engelleme becerileri ölçülür.
48 SAAT Saldırganın kuruluş sistemleri üzerinde kalıcı olmak için kullandıkları yöntemler test edilir.
72 SAAT Saldırganların kuruluş ağında keşif ve veri toplama çalışmaları simüle edilir. Kuruluş veri güvenliği NIST ve T.C. Cumhurbaşkanlığı DDO BİG Rehberi’ne göre değerlendirilir.
96 SAAT Active Directory güvenliği denetim çalışmaları yapılır. Bu çalışmalar sırasında Active Directory ve Domain yapısı içersindeki konfigürasyon hataları ile güvenlik açıkları tespit edilir.
120 SAAT Son adımda fidye yazılım, RAT (Remote Access Trojan), keylogger gibi birçok zararlı yazılım simüle edilerek kuruluşun güvenlik çözümlerinin saldırı engelleme becerileri değerlendirilir.
_
BİZE ULAŞIN