> _

 

Bilgi ve İletişim Güvenliği rehberi Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından Kamu kurumları ve kritik altyapı hizmeti sunan şirketlere yönelik Bilgi ve İletişim Güvenliği tedbirlerini içerir. 

Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile kritik alt yapı hizmetleri veren işletmelerin rehberde yer verilen tedbirlere uyması zorunlu tutulmuştur.

Bu kurum ve kuruluşların mevcut bilgi teknolojisi altyapılarının rehbere bağlı kalınarak bu esaslara uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları ile kritik altyapı hizmeti veren işletmelerden, Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi doğrultusunda uyum faaliyetlerini tamamlamaları, ardından uygunluğun denetlenmesi amacıyla yılda en az bir kez denetim çalışmalarını gerçekleştirmeleri talep edilmektedir.

Rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

SPARTA SİBER GÜVENLİK - TSE Onaylı BİG Rehber Denetim ve Danışmanlık Firmasıdır.

15 yılı aşkın Siber Güvenlik deneyimiyle, SPARTA Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehber Denetim ve Danışmanlık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

  • DENEYİM: SPARTA, 15 yılı aşkın süredir kamu kurumları, kritik altyapı işletmeleri ve daha birçok sektörde uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
    Bilgi ve İletişim Güvenliği (BİG) Rehberi'ne uygunluk sağlama, denetim ve danışmanlık hizmetleri konularında deneyim sahibiyiz.
     
  • SERTİFİKALI UZMANLARIMIZLA YANINIZDAYIZ: Sparta ekibi, TSE Sızma Testi Uzmanı ve TSE BİG Baş Denetçi sertifikalarına sahip deneyimli profesyonellerden oluşur. Danışmanlık, denetim, eğitim, sızma testleri, DDoS testleri, güvenlik mimarisi analizi, sunucu denetimleri ve regülasyon uyumluluğu gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

SPARTA, TSE Onaylı BİG Rehber Denetim firması olarak sektörde güven ve kalite standartlarını temsil eder.

ISO 9001, ISO 27001, ve ISO 22301 sertifikalarımızla işimizi ve müşteri memnuniyetini bir adım öteye taşıyoruz.

Kaliteli hizmet ve profesyonel yaklaşımımızla, siber güvenlik alanında size en iyi desteği sunmak için buradayız.


_
BİZE ULAŞIN