> _

Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberinin temel amacı, siber saldırılara karşı direnç kapasitemizin artırılmasını sağlayarak, bilgi güvenliği ve siber güvenlik alanlarında uluslararası düzeyde ülkemizin konumunu güçlendirmektir. Aynı zamanda, milli güvenlik stratejilerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda doğru adımlarla ilerlememize destek olacak, ulusal varlığımızın güvenliğine, kritik altyapı ve sistemlerimizin sürekliliğine katkıda bulunacaktır.

Rehberin hedefi, bilgi ve iletişim güvenliği alanında ortaya çıkabilecek tehdit ve riskleri minimize ederek, bilgi güvenliğinin temel taşı olan gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik unsurlarını koruyarak, bilgi güvenliğinin en üst düzeye çıkarılmasıdır.

SPARTA SİBER GÜVENLİK - TSE Onaylı BİG Rehber Denetim ve Danışmanlık Firmasıdır.

 

15 yılı aşkın Siber Güvenlik deneyimiyle, SPARTA Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehber Denetim ve Danışmanlık ihtiyaçlarınız için hizmetinizde.

  • DENEYİM: SPARTA, 15 yılı aşkın süredir kamu kurumları, kritik altyapı işletmeleri ve daha birçok sektörde uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
    Bilgi ve İletişim Güvenliği (BİG) Rehberi'ne uygunluk sağlama, denetim ve danışmanlık hizmetleri konularında deneyim sahibiyiz.
     
  • SERTİFİKALI UZMANLARIMIZLA YANINIZDAYIZ: Sparta ekibi, TSE Sızma Testi Uzmanı ve TSE BİG Baş Denetçi sertifikalarına sahip deneyimli profesyonellerden oluşur. Danışmanlık, denetim, eğitim, sızma testleri, DDoS testleri, güvenlik mimarisi analizi, sunucu denetimleri ve regülasyon uyumluluğu gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

SPARTA, TSE Onaylı BİG Rehber Denetim firması olarak sektörde güven ve kalite standartlarını temsil eder.

ISO 9001, ISO 27001, ve ISO 22301 sertifikalarımızla işimizi ve müşteri memnuniyetini bir adım öteye taşıyoruz.

Kaliteli hizmet ve profesyonel yaklaşımımızla, siber güvenlik alanında size en iyi desteği sunmak için buradayız.


_
BİZE ULAŞIN